Dotazník zájemce o pronájem / ubytování

Vyplněním dotazníku VÝRAZNĚ zvýšíte svou šanci získat pronájem bytu

Odpovězte pravdivě na několik otázek, které dají pronajímateli možnost vás lépe poznat a důvěřovat Vám. Získáte tím velkou výhodu před zájemci, kteří o sobě nejsou ochotni tyto informace sdělit.

 

Věnujte prosím několik minut svého času na vyplnění následujícího dotazníku. Na jeho základě lze objektivně a kvalitně posoudit důvěryhodnost zájemce.

Berte prosím na vědomí, že Vámi uváděné informace v dotazníku budou ověřovány v různých veřejných rejstřících (insolvenční rejstřík, centrální evidence exekucí apod.) a u kontaktů, které pro ověření uvedete. Co považujete z Vašeho úhlu pohledu za doplňující informace, zvyšující Vaši důvěryhodnost, doplňte prosím do komentáře na konci dotazníku. Dotazník je určen pro vážné zájemce a je podmínkou pro domluvu prohlídky bytu.

 

Zástupci firem, shánějící byt pro své zaměstnance, nás mohou kontaktovat bez vyplněného dotazníku. Uveďte prosím Vaši pozici ve firmě a kompetence k uzavření smlouvy. Tj. zda v případě vzájemné dohody bude potřeba nějaký další firemní schvalovací proces či nikoliv.

 

Napadají vás otázky jako: Bude pronajímatel seriózní? Vrátí mi po ukončení nájmu kauci? Nedá mi bezdůvodně výpověď? Bude dodržovat nájemní smlouvu?

Stejně tak pronajímatelé se zajímají, jestli bude nájemník slušný. Bude včas platit nájemné a služby? Nebude obtěžovat hlukem sousedy? Bude komunikovat, když dojde k nějaké závadě, nebo problému? Ukažte, že vy komunikovat umíte a nic neskrýváte. Poskytněte co nejvíce informací o sobě, reference z předchozího bydliště, pracoviště apod. Zvýšíte svou šanci získat kvalitní bydlení a důvěru pronajímatele.

 

Vyplnit dotazník